DZIEŃ CHŁOPCA W ŚWIETLICY

DZIEŃ CHŁOPCA W ŚWIETLICY

Dzień Chłopca w świetlicy szkolnej był dniem pełnym wrażeń. Na początku dziewczynki zaśpiewały chłopcom "Sto lat", a następnie przedstawiliśmy chłopcom zadania do wykonania: zabawa "Przyczep słoniowi ogonek", skoki w workach - torbach materiałowych, wykonanie najpiękniejszego manicure na kartkach odrysowanej dłoni, próba wytrzymałości - wykonywanie przysiadów oraz wskazywanie cech super chłopaka. Nad poprawnością wykonanych zadań czuwało jury, składające się z 4 dziewczyn. Ponadto, nie mogło odbyć się bez wspólnej zabawy w rytm muzyki. Poprzez test odwagi - chłopcy zapraszali dziewczynki do tańca; test powagi - dziewczyny rozśmieszały chłopaków oraz test mądrości - pytania z wiedzy ogólnej. W międzyczasie dziewczynki przygotowywały medale super chłopaków, które później wraz z dyplomami wręczyły swoim kolegom. Na koniec nasze wspomnienia uwieczniliśmy krótką sesją fotograficzną.

Date

01 październik 2020

Tags

świetlica