Bookszpan, czyli szpanowanie oczytaniem

Bookszpan, czyli szpanowanie oczytaniem

W naszej szkole rozpoczęliśmy przygotowania do uczestnictwa w czytelniczym projekcie międzyszkolnym „Bookszpan, czyli szpanowanie oczytaniem”. Propozycja została skierowana do uczniów klas szóstych, którzy nie wyobrażają sobie spędzania wolnego czasu bez książki. Ich zadaniem będzie współpraca poprzez zabawy czytelnicze z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gnieźnie, Szkoły Podstawowej w Fałkowie oraz SP 6 w Tychach. Pierwsze kroki poczyniono pod koniec września, bowiem niedawno obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, wtedy to młodsze klasy miały okazję 29.09. spotkać się z pisarką książek dla dzieci p. A. Gadzińską. Przypominamy, że drzwi naszej biblioteki są codziennie otwarte, a półki pełne ciekawych i wciągających książek  czekają na wasze zainteresowanie.

Date

05 październik 2020

Tags

klasa 6