Patriotyzm w moim sercu

Patriotyzm w moim sercu

Szanowni rodzice, drogie dzieci! Z ogromną satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego "Patriotyzm w moim sercu". Jesteśmy pełni podziwu dla kreatywności i pomysłowości uczniów a także staranności jaka została włożona w powstałe prace.

Decyzją komisji nagradzamy następujące dzieci:

Miejsce I - Lena Mencel, klasa 1a
Miejsce II - Albert Cielaczyk, klasa 2a
Miejsce III - Julia Bajer , klasa 3b

Wyróżnione prace:

Wiktoria Strachanowska, klasa 2a
Nadia Łucjan, klasa 2c
Zuzanna Zalaszewska, klasa 2a
Bartosz Walkowski, klasa 1c

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech. Ze względu na naukę zdalną laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody i dyplomy po powrocie do szkół. Życzymy dzieciom powodzenia w kolejnych konkursach i dalszym rozwijaniu swoich pasji. Do wiadomości dołączamy zdjęcia zwycięskich prac.Z pozdrowieniami
Monika Smenda
Simona Żejmo
Karolina Czajkowska

Date

11 listopad 2020

Tags

świetlica