Konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Miasta w Gnieźnie

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Miasta w Gnieźnie

Miasto Gniezno ogłosiło konkurs na plakat promujący Zrównoważony Transport Publiczny w ramach projektu „Budowa Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego dla mieszkańców gmin Powiatu Gnieźnieńskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 
Konkurs organizowany był w formie elektronicznej w terminie od 12.03. do 16.04.2021. W tym czasie uczniowie Szkół Podstawowych mogli nadsyłać swoje prace. Konkurs został podzielony na trzy kategorie: I – III klas, IV – VI klas oraz VII – VIII.
 
W kategorii  klas IV – VI

III miejsce zdobył Olaf Kubiatowicz z klasa 4A
 
Serdecznie gratulujemy ! 
 
 
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy. 
Kabaciński Nikodem kl. 4c
Malecha Anna kl. 4c
Kopacz Marta kl. 6b
Siwka Miłosz kl. 6c
Sobkowiak Hubert kl. 7b
Stróżyk Mikołaj kl 7b

Date

17 maj 2021

Tags

klasa 4