Wycieczka na Ławicę

Wycieczka na Ławicę

W miniony czwartek tj. 24 października uczniowie z klasy 1a i 1b udali się na wycieczkę na lotnisko pod hasłem POZNAJ ŁAWICĘ - KLASA VIP. Na pierwszaków czekało: zwiedzanie terminalu pasażerskiego w części ogólnodostępnej wraz z antresolą i tarasem widokowym; „ścieżka pasażera”: wydanie okazjonalnych „kart pokładowych” przy stanowiskach check-in, zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w trakcie kontroli bezpieczeństwa, przejście przez kontrolę bezpieczeństwa do hali odlotów; zwiedzenie hali odlotów oraz salonu Business Executive Lounge; boarding przy wyjściu do samolotu, objazd po płycie lotniska autokarem udostępnionym przez WELCOME Airport Services, przejazd do strażnicy Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej - prezentacja z udziałem strażaków, powrót do terminalu pasażerskiego i przejście do hali przylotów części zastrzeżonej.

Date

28 październik 2019

Tags

klasa 1