XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

W dniach 13-15 listopada 2019 roku braliśmy udział w XIV Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr".

Pasowanie na ucznia

16 października pierwszaki wybrały się w rejs, podczas którego wykazały się wieloma zdobytymi już umiejętnościami takimi jak: śpiew, taniec, recytacja wiersza.

X Przegląd Scena Szkolna 2019

X Przegląd Scena Szkolna 2019, w którym wzięli udział młodzi aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego "Maski", przeszedł do historii.

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

W dniu 2.10.2019 roku Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą w tym roku dyskotekę.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek, 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Specjalne patrole egzaminacyjne przeprowadzały testy matematyczne uczniom w trakcie przerw.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który pozostaje w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej na bardzo długo. Dla pozostałych uczniów początek września to przede wszystkim powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

Dzień Głośnego Czytania

Dziś pierwszaki obchodziły Dzień Głośnego Czytania oraz rozpoczęły realizację projektu czytelniczego pt. ,,Lekturki spod chmurki".

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Miniony tydzień był dla naszej szkoły bardzo ważny. Aktywnie włączyliśmy się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Wycieczka do Warszawy - wrzesień 2019

Warszawa stała się celem szkolnej wycieczki uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Gnieźnie. Każdy dzień pobytu w stolicy pokazał uczestnikom inne oblicze tego miasta.

os. Orła Białego 18

62-200 Gniezno