Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

W dniu 2.10.2019 roku Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą w tym roku dyskotekę.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek, 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Specjalne patrole egzaminacyjne przeprowadzały testy matematyczne uczniom w trakcie przerw.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który pozostaje w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej na bardzo długo. Dla pozostałych uczniów początek września to przede wszystkim powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

Dzień Głośnego Czytania

Dziś pierwszaki obchodziły Dzień Głośnego Czytania oraz rozpoczęły realizację projektu czytelniczego pt. ,,Lekturki spod chmurki".

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Miniony tydzień był dla naszej szkoły bardzo ważny. Aktywnie włączyliśmy się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Wycieczka do Warszawy - wrzesień 2019

Warszawa stała się celem szkolnej wycieczki uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Gnieźnie. Każdy dzień pobytu w stolicy pokazał uczestnikom inne oblicze tego miasta.