XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

W dniach 13-15 listopada 2019 roku braliśmy udział w XIV Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr".

Tegoroczna edycja konkursu uzyskała honorowy patronat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz po raz pierwszy honorowy patronat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia analitycznego, algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja umiejętnego posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. W tegorocznej edycji Bobra wystartowało aż 30 reprezentantów naszej szkoły:

SKRZAT (I-III klasy)

Miłosz Kwiatkowski (kl. 3)
Olaf Kubiatowicz (kl. 3)
Anna Malecha (kl. 3)
Marta Andrzejewska (kl. 2)
Marceli Kozicki (kl. 2)
Kacper Buczkowski (kl. 3)
Ewelina Bielecka (kl. 3)
Ada Łęczycka (kl. 3)

BENJAMIN (IV-VI klasy)

Patryk Nowaczyk (kl. 6)
Gabriela Gawrońska (kl. 6)
Oliwia Gedowska (kl. 6)
Antonina Dąbkowska (kl. 6)
Jakub Górecki (kl. 5)
Oliwia Borowiak (kl. 6)
Zofia Kujawska (kl. 6)
Zofia Anderson (kl. 6)
Adam Kozłowski (kl. 6)
Stanisław Dąbkowski (kl. 6)

JUNIOR (VII-VIII klasy)

Weronika Kaczmarek (kl. 8)
Klaudia Tomaszewska (kl. 7)
Nadia Lewandowska (kl. 8)
Olgierd Janaszak (kl. 8)
Paweł Lubka (kl. 8)
Oliwia Pluta (kl. 8)
Szymon Skonieczka (kl. 7)
Ryan Weinhold (kl. 8)
Bartosz Skraburski (kl. 8)
Maja Tomczyk (kl. 7)
Aleksandra Krawczyńska (kl. 8)
Martyna Lewandowska (kl. 7)

Za kilkanaście dni dowiemy się czy nasi reprezentanci znaleźli się w grupie uczestników wyróżnionych lub nagrodzonych przez organizatorów. Z całą pewnością w/w uczniowie to bardzo zdolni młodzi informatycy.
Cieszymy się, że w roku szkolnym 2019/20 powiększyliśmy skład naszej reprezentacji z ośmiu (2018/19) do trzydziestu osób!