“Książka w podróży” - szkolna akcja uwalniania książek

Od niedawna w naszej szkole pojawiło się nowe miejsce na książki. To regał bookcrossingowy “Książka w podróży”, który znalazł się obok automatu z przekąskami i napojami. Nie polecamy czytać przy jedzeniu, ale polecamy... czytać!

Na razie nasz regał to dużo wolnej przestrzeni, ale mamy nadzieję, że szybko to zmienicie. Jeśli macie w domu książki, z którymijesteście w stanie pożegnać się bez żalu - przynieście je do szafy. Znajdą tu nowe miejsce i być może nowych właścicieli gotowych zanurzyć się i ich treści.

Zasada bookcrossingu jest prosta – przynosisz i zabierasz, czyli uwalniasz książki, które mają szansę na “nowe życie”. Przy okazji realizujecie też kolejne zadanie ze szkolnego kalendarza adwentowego.

09 grudzień 2022