HAJDASZ  CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA
zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w programie  Crea Dance 4 Friends!

Zajęcia będą odbywały na terenie Szkoły Podstawowej Nr 10 w Gnieźnie
w każdy czwartek (od 01.10) o godz.17.00. – 17.45. w sali gimnastycznej.

W trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego,
zarówno przez ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane.

Program Crea Dance 4 Friends  -  to BEZPIECZNA zabawa i nauka:
- HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE,
GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas aplikacja edukacyjna (bezpłatna dla dzieci), której innowacyjność mierzona jest na skalę międzynarodową. Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przystępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieciWszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych zajęć gdzie dowiedzą się Państwo jak dokonać zapisu dziecka.
Decyzję o ostatecznym zapisie podejmują Państwo po pierwszych zajęciach.
Zapraszamy do rezerwacji miejsca na zajęciach.

KLIKNIJ