Klasa 5b na cmentarzu św. Krzyża była i pamiętając o ich zasługach - powstańcom wielkopolskim znicze zapaliła.🕯️🕯️🕯️ Dzieci swoje rodzinne groby odwiedziły i pamięć bliskich także uczcili.

 Uczniowie klasy 5b do Śremu na trampoliny pojechali i bardzo się tam "wyskakali". A że dużo kalorii dzięki temu stracili, sami sobie później pizzę zrobili🍕🍕🍕🍕 Wszyscy byli mocno najedzeni i z całego dnia zadowoleni👍🏻
 

30 września dziewczyny z klasy 5b o swych kolegach nie zapomniały i moc atrakcji zorganizowały. Żadna z młodych dam się nie spodziewała, że obok w ławce tak zdolnego kolegę miała. W konkurencjach przygotowanych dla chłopców - z robienia kanapek🥪 i malowania💄, każda z ich dzieła, aż oniemiała 😍

Klasa 5 b kolejny rok szkolny zaczyna - coraz starsza z nich drużyna.

Wreszcie w pełnym składzie się spotkali i serdecznie przywitali.

Umysły chłonne nowej wiedzy, każdy w myślach już w ławce siedzi.

Choć Zuza i Kacper naszą klasę opuścili, teraz będziemy Asię u nas gościli.

Nasze motto: wiedza i nauka! Nikt "urwisowania" z nas nie szuka.

Do klasy 4b zapukała Pani Wiosna. Dzieci były pięknie poprzebierane - barwnie, z dużą ilością kwiatów, żeby godnie przywitać się z wiosną. Nauczyciele też w wydarzeniu udział brali. Tych przebranych - na lekcjach nie pytali.

Ostatnio nasza godzina wychowawcza w 4b była nietypowa. Wręcz wyjątkowa! Każdy mógł przynieść i pochwalić się swoim zwierzątkiem. Były np. chomiki, całkiem dobre w klatce z gimnastyki. Była też rybka. Szkoda, że nie złota, bo nagle każdego na życzenie naszłaby ochota.

8 marca młode Damy z klasy 4b obchodziły dzień swojego święta. Każda z nich od rana była już uśmiechnięta. Panowie z klasy bardzo się starali i wspólnie z dziewczętami świętowali. Były wybory Miss, które każda pamięta do dziś. Nie odbyło się też bez konkurencji wbijania gwoździa młotkiem... Chodź w wykonaniu dziewczynek, to było takie słodkie. Były prezenty, życzenia,  słowa uznania...Chyba już nic więcej nie trzeba mieć do dodania.