Dzieci z klasy 1A w tym wyjątkowym dniu odwiedziły Bibliotekę Szkolną, gdzie wysłuchały treści książki "Kropka", a także wzięły udział w zabawach z kropką w tle. Uczniowie wspólnie stworzyli międzyklasowe kropki talentów, które ozdobiły szkolny korytarz. Chętnie pozowali do zdjęć z „kropkowymi” gadżetami. Wszyscy świetnie się bawili, ale przede wszystkim dokonali ważnego odkrycia: każdy ma jakiś talent, wystarczy go tylko w sobie odnaleźć. Wystarczy w siebie uwierzyć!

Podczas zajęć przyrodniczych uczniowie klasy 1 A wybrali się na spacer, którego celem było szukanie i rozpoznawanie oznak jesieni w okolicy szkoły. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie: wskazywały na pojawiające się żółte i brązowe liście, szukały żołędzi, szyszek i kasztanów. W trakcie spaceru Uczniowie wykonali również piękne, roślinne opaski na ręce.

Pierwszaki pod czujnym okiem swoich wychowawców i ambitnych rodziców stawiają pierwsze kroki na platformie edukacyjnej. Eduelo to nowoczesne narzędzie edukacyjne, zaprojektowane tak, aby nauka była wciągającą grą, polegającą na pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu nagród. Motywuje do systematycznych ćwiczeń i sprawia, że dzieci angażują się w nie i aktywnie rozwijają swoje umiejętności.

edu