Drodzy uczniowie klas 4-8 zapraszamy Was do akcji, w której Wasz głos będzie najważniejszy. Chcemy zobaczyć jak Waszym zdaniem powinno wyglądać promowanie czytelnictwa. Jesteśmy ciekawi jak podejdziecie do tematu książki i czytania. Proponujemy wykonanie plakatu, którego hasło brzmi: “CZYTANIE - MOJA SUPERMOC”. Przygotowane przez Was prace ocenicie sami. Drużyna, której plakat otrzyma najwięcej głosów wygra jednodniowy “bilet ulgowy” zwalniający z obowiązku sprawdzania wiedzy (odpytywań, sprawdzianów, kratówek) do wykorzystania w dowolnym momencie roku szkolnego.

supermoc

Zasady konkursu

1. Konkurs jest organizowany w ramach projektu edukacyjnego pn.: Moja szkolna biblioteka”

2. Jego odbiorcami są uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Gnieźnie.

3. Format pracy powinien być nie mniejszy niż A3 (297 x 420 mm) i nie większy niż A2 (420 x 594 mm).

4. Prace należy wykonać w 3-4 osobowych grupach w ramach zajęć szkolnych, pod opieką nauczyciela – p. Beata Łuczak a w przypadku klas ósmych pod opieką wychowawcy.

1. Prace powinny być wykonane samodzielnie.

2. Praca powinna być ilustracją tematu: “CZYTANIE - MOJA SUPERMOC”.

3. Termin oddawania prac: 25 listopada 2022 do g. 14.00. W bibliotece szkolnej lub u nauczyciela prowadzącego zajęcia - p. Beata Łuczak.

4. Prace będą oceniane przez uczniów klas 4-8 w plebiscycie (klasa nie może głosować na prace wykonane przez siebie lub/i kolegów z oddziału).

5. Uczniowie pracy, która otrzyma najwięcej głosów zostaną uhonorowani nagrodą w postaci “Biletu ulgowego” - umożliwiającego zwolnienie w dowolnym dniu szkolnym z obowiązku sprawdzenia wiedzy.

1. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na początku grudnia.