Miesiąc temu ogłosiliśmy udział naszej szkoły w konkursie Empiku „1000 powodów, by czytać”…. Przez 31 dni prosiliśmy Was o oddawanie głosów na Aslana z Narnii - czyli na pracę plastyczną, która „reprezentowała” naszą szkołę w tym konkursie. Walka o głosy zakończyła się wczoraj, 2 grudnia.

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się i wsparli SP10 oddanymi głosami!! Czekamy na wyniki!!! Tymczasem… Poznajcie autorkę pracy plastycznej, na którą codziennie głosowaliśmy. JULIA BAJER jest uczennicą klasy 3b i ma wyjątkowy talent artystyczny. Wielkie brawa dla Julki oraz dla jej Mamy. Nie jest tajemnicą, że Aslan czeka w holu szkoły na powrót uczniów! Będziecie mogli zobaczyć z bliska jaki jest piękny.

julia bajer 3b