Regulamin świetlicy szkolnej i inne dokumenty

W celu zgłoszenia dziecka na świetlicę szkolną prosimy o wypełnienie kart zgłoszeniowych oraz oświadczeń, które są do pobrania na stronie internetowej szkoły. Wypełnione karty należy przekazać wychowawcom klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. Karty będą również udostępnione 1 września 2020 r. w dyżurce szkoły skąd będzie można je pobrać i zwrócić wypełnione w tym samym dniu do godziny 12.30. 

Zgłoszenia na świetlicę szkolną będą rozpatrywane przez komisję kwalifikacyjną.

 

regulamin świetlicy (pdf)

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (załącznik nr 1)

oświadczenie o zatrudnieniu (załącznik nr 2)

Halloween w świetlicy szkolnej

Z okazji Halloween w świetlicy szkolnej przypomnieliśmy sobie zwyczaje panujące w tym dniu w krajach anglojęzycznych, przećwiczyliśmy poznane słówka angielskie oraz wykonaliśmy obrazki dyni Jack o'lantern.

Tradycje związane z Dniem Wszystkich Świętych

W tym tygodniu zajęcia w świetlicy miały tematykę związaną z dniem zmarłych. Przybliżono dzieciom tradycje związane z Dniem Wszystkich Świętych obchodzonych w Polsce, a także z podobnymi dniami w USA i Meksyku. Każdego dnia tworzyliśmy inny symbol święta zmarłych. Były znicze, dynie, czaszki i duchy.

SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO

W tym tygodniu w świetlicy odbywały się zajęcia SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO. Dzieciaki wybrały się na targ oraz zamknęły witaminy w słoiku. Wszystko po to, by uświadomić uczniom jak ważne jest spożywanie warzyw i owoców oraz przetworów z nich, szczególnie jesienią. 

 

Święto Wszystkich Świętych w świetlicy

Świetlica też pamięta o naszych bliskich zmarłych. Dziś wykonaliśmy znicze w formie świeczek dla tych, których nie ma już wśród nas.

Światowy Dzień Poczty

Świetlicowe projekty znaczka pocztowego z okazji Światowego Dnia Poczty.