baner robot kwadrat

Aby oddać głos na naszą szkołę należy wejść na stronę:

I odszukać naszą placówkę. Następnie należy podać numer telefonu komórkowego, na który system wyśle  SMS z kodem. Otrzymany ciąg liter i/lub cyfr należy wpisać w odpowiednie pole. Po prawidłowym wpisaniu otrzymanego kodu głos jest automatycznie zapisany w punktacji. Głosowanie jest darmowe, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa organizator. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie.

Głosowanie odbędzie się w dniach 26.11.2018 – 07.12.2018

Wierzymy, że wiedza przekazana w sposób ciekawy, nowoczesny i interesujący dla uczniów jest kluczem do sukcesu.  Zaszczepienie w młodych ludziach pasji do robotyki, kreatywności oraz zaangażowania w rozwiązywanie problemów zaprocentuje w przyszłości. Wiemy jednak, że aby to osiągnąć trzeba zacząć działać już dziś.

Dlatego prosimy o Państwa zaangażowanie w projekt, oddawanie głosów i zachęcenie do głosowania wszystkich swoich znajomych. Przy liczbie 370 uczniów w szkole pomnożonych przez chętnych do głosowania rodziców, babć, dziadków, wujków, cioć i wszystkich znajomych  sukces jest w zasięgu ręki.

Razem można więcej!

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

NA NASZĄ SZKOŁĘ

razem

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera", który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. W ramach tego projektu nasza szkoła może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki naszych uczniów. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

Nasza szkołą bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ DO 5 GŁOSÓW na swoją szkołę!

GŁOSOWANIE POTRWA DO 18 GRUDNIA BR.

ZWYCIĘSKIE SZKOŁY PODSTAWOWE OTRZYMAJĄ PROFESJONALNY SPRZĘT TENISOWY DO NAUKI DZIECI, A NAUCZYCIELE Z TYCH PLACÓWEK ZOSTANĄ SPECJALNIE PRZESZKOLENI.

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz, odbywają się w czwartki w g. 16.30-17.15 w sali gimnastycznej.
Więcej informacji pod numerem telefonu 513-091-910.

Warsztaty realizowane będą w grupach do 15 osób w Miejskim Ośrodku Kultury na ul. Łubieńskiego 11 w Gnieźnie.
W tej chwili uruchomione są zapisy na następujące warsztaty:
  • I kurs dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej - w każdy poniedziałek w godzinach 18:00 - 19:00, okres realizacji od 01.10.2018 do 03.12.2018 r.
  • I kurs dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej - w każdy poniedziałek w godzinach 16:00 - 17:00, okres realizacji od 01.10.2018 do 03.12.2018 r.
  • II kurs dla dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej - w każdy poniedziałek w godzinach 17:00 - 18:00, okres realizacji od 01.10.2018 do 03.12.2018 r.

Już wkrótce ruszą zapisy na kolejne grupy warsztatowe.

PDF 1

PDF 2

Zapraszamy rodziców na zebrania:

12 września 2018 środa godzina 17.00 (hol apelowy) - klasy I i II
13 września 2018 czwartek godzina 17.00 (hol apelowy) - klasy IV i V
13 września 2018 czwartek godzina 18.00 (hol apelowy) - klasy VII, VIII i gimnazjalne

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej