baner robot kwadrat

Aby oddać głos na naszą szkołę należy wejść na stronę: 

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-567

 

I odszukać naszą placówkę. Następnie należy podać numer telefonu komórkowego, na który system wyśle  SMS z kodem. Otrzymany ciąg liter i/lub cyfr należy wpisać w odpowiednie pole. Po prawidłowym wpisaniu otrzymanego kodu głos jest automatycznie zapisany w punktacji. Głosowanie jest darmowe, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa organizator. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie.

 

Głosowanie odbędzie się w dniach 26.11.2018 – 07.12.2018

           

Wierzymy, że wiedza przekazana w sposób ciekawy, nowoczesny i interesujący dla uczniów jest kluczem do sukcesu.  Zaszczepienie w młodych ludziach pasji do robotyki, kreatywności oraz zaangażowania w rozwiązywanie problemów zaprocentuje w przyszłości. Wiemy jednak, że aby to osiągnąć trzeba zacząć działać już dziś.

 

Dlatego prosimy o Państwa zaangażowanie w projekt, oddawanie głosów i zachęcenie do głosowania wszystkich swoich znajomych. Przy liczbie 370 uczniów w szkole pomnożonych przez chętnych do głosowania rodziców, babć, dziadków, wujków, cioć i wszystkich znajomych  sukces jest w zasięgu ręki.

 

 

Razem można więcej!

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

NA NASZĄ SZKOŁĘ

razem

 

 

 

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera", który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. W ramach tego projektu nasza szkoła może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki naszych uczniów. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.