Nauczyciel 

Przedmiot / wychowawstwo 

Godzina 

Dzień 

Burzyńska Daria

ed. wczesnoszkolna, wychowawca  IIIc

9.45-10.30

środa

Chojnacka Tatiana

język polski, wychowawca  IVa

14.00 - 14.45

środa

Fischer Eliza

język angielskiwychowawca  VIIb

13.00-13.45

poniedziałek

Filas Karolina

przyroda

15.30-16.15

środa

Glejzer Michał

historia, wychowawca Vc

10.50 - 11.35

poniedziałek

Golowska Paulina

ed. wczesnoszkolna, wychowawca  IIIb

9.45-10.30

czwartek

Jabłońska-Zobel Paulina

wychowanie fizyczne

11.55 - 12.40

środa

Kamieniarz Joanna

język niemiecki

13.00-13.45

poniedziałek

Król-Oleszko Joanna

matematyka, fizyka, wychowawca  IVb

9.45 - 10.30

poniedziałek

Krzyżańska Marlena

ed. wczesnoszkolna, wychowawca  Ia

8.40 - 9.25

piątek

Liczbiński Tomasz

wychowanie fizyczne

8:50 – 9:35

piątek

Lubińska Ilona

ed. wczesnoszkolna, wychowawca  IIIa

 8.50 - 9.35

środa

Łubińska Wioletta

język polski, wychowawca  VIIIb

9.45 - 10.30

piątek

Łuczak Beata

muzyka,plastyka, edukacja dla bezpieczeństwa

wychowawca Va

9.45 - 10.30

środa

Maciejewski Maciej

geografia, technika

13.00-13.45 

czwartek

Nejman Anna

matematyka, wychowawca Vb

10.50-11.35

piątek

Nowak Dorota

ed. wczesnoszkolna, wychowawca IIb

9.35-10.20

czwartek

Nowakowski Norbert

informatyka

13.00-13.45

wtorek

Puszczykowska-Glapa Agnieszka

chemia, fizyka

14.00 - 14.45

czwartek

Rajczyk Anna

ed. wczesnoszkolna, wychowawca  IIa

8.40 - 9.25

poniedziałek

Romecka Marlena

język polski, wychowawca  VIIa

8.00-8.45

środa

Śmiałowski Dawid

wychowanie fizyczne

8:50 – 9:35

środa

Stachowiak Katarzyna

ed. wczesnoszkolna, wychowawca  Ib

9.35 - 10.20

piątek

Stróżyk Kamilla

biologia, wychowawca  VIIIa

14.50 - 15.35

środa

Szkopek Krzysztof

religia

13.00 - 13.45

środa

Wawrzyniak Anna

religia

10.50-11.35

poniedziałek

Wencel Marta

język angielskiwychowawca VIIc

8:50 – 9:35

wtorek

Włodarczak Klaudyna

język angielski, wychowawca VIIIc

13:00 – 13:45 

poniedziałek