Korzystając ze sprzyjającej aury, młodzi aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" udali się na zajęcia w plenerze. W ich czasie, jak to zwykle na początku spotkań, nie zabrakło zabaw integracyjnych. Powstały też pierwsze scenki dramowe. Młodym aktorom życzymy wielu twórczych pomysłów.

Korzystając ze słonecznej aury, uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" udali się na zajęcia w plenerze. W otoczeniu przyrody był czas nie tylko na podsumowanie tegorocznych działań, ale też na ćwiczenia dramowe. Jak widać młodym aktorom inwencji twórczej nie brakuje. 

Młodzi aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego Maski wzięli ostatnio udział w przeglądzie Scena Szkolna 2023 pod hasłem "OPOWIEM CI BAJKĘ O..." zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9. Grupa zaprezentowała przedstawienie pt. "Zamieszanie w krainie bajek" w reżyserii pani Wioletty Łubińskiej. Dla zdecydowanej części młodych aktorów był to debiut na scenie. Mimo to wszyscy poradzili sobie znakomicie. Gratulujemy występu i czekamy na kolejne.

W czasie Drzwi Otwartych w naszej szkole nie mogło zabraknąć przedstawicieli Szkolnego Koła Teatralnego "Maski". Młodzi aktorzy pokazali swoim przyszłym koleżankom i kolegom, jak można przygotować przedstawienie przy użyciu kukiełek. Oczywiście wykorzystane zostały w tym celu fragmenty oraz postacie z "Alicji w Krainie Czarów". Dodatkowo mali Goście mogli wykonać zadania z Alicją (np. labirynt, wyszukiwanie litery A) oraz skosztować pysznych babeczek na uczcie u Szalonego Kapelusznika. Mamy nadzieję, że wśród odwiedzających znajdą się przyszli członkowie koła teatralnego, które działa w naszej szkole od wielu lat. 

Mikołajkowe święto stało się pretekstem do ćwiczeń dramowych na zajęciach szkolnego koła teatralnego "Maski".  Ciekawych pomysłów nie brakowało :)