Pokój moich marzeń

Klasa 1c w roli projektantów wnętrz. Uczniowie mieli za zadanie wykonanie projektu pt. "Pokój moich marzeń". Wyszło fantastycznie.

Skarby jesieni w 1c

Wykorzystujemy skarby jesieni podczas zajęć z edukacji polonistycznej i matematycznej.

Międzynarodowy Dzień Muzyki

1 października Pierwszaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Muzyki. Uczniowie przygotowali na ten dzień swoje ulubione piosenki, które następnie prezentowali szerszej publiczności. Talent, wrażenia, odwaga nie do opisania, tylko do podziwiania!

Dzień Chłopca w 1b

Dziewczynki z klasy 1b podarowały swoim chłopcom z okazji ich święta śliczne upominki. Chłopcy w podziękowaniu obdarowali swoje koleżanki słodkościami😀

Bezpiecznie przez pasy

Pierwsze klasy uczestniczyły w akcji Bezpiecznie przez pasy...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MÓWIENIA JAK PIRAT

W miniony piątek pierwszaki przemieniły się w prawdziwych piratów obchodząc MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MÓWIENIA JAK PIRAT. Na piratów czekało wiele zadań m.in. poszukiwanie skarbu, zdobywanie sprawności i zwinności oraz wykazanie się wiedzą z różnych dziedzin. Był to dzień pełen wrażeń.