Język polski w klasach szóstych

Czasami, będąc w szkole, można przenieść się do niezwykłej krainy... Taką okazję miały klasy 6a i 6b, przygotowując na lekcji języka polskiego makiety Narnii. Oczywiście znalazły się też na nich mieszkańcy tej magicznej krainy. Uczniowie wykazali się bardzo twórczym podejściem do zadania, co zaowocowało ciekawymi projektami.

Dzień Chłopaka w 6b

Dzień Chłopca świętowała również klasa 6b. Były więc nie tylko życzenia, ale też prezenty. Dziewczęta postanowiły obdarować swoich kolegów kubkami z napisem: "Super Chłopak to Ty!" oraz słodkościami :) Na specjalnej gazetce pojawiły się również specjalne życzenia

Dzień Chłopaka w 6a

Dziś ważny dzień dla wszystkich chłopców. W 6a było naprawdę uroczyście. Dziewczyny zadbały, by chłopcy poczuli się wyjątkowo, otrzymali słodkości i kolorowe skarpetki 🍬🍭🧦

Dzień Chłopaka w 6c

Dzisiaj klasa 6c 🎊świętowała Dzień Chłopaka🏸. Dziewczyny przygotowały smaczne upominki🎂🏅medale🏅 Super Chłopaka😎, coś do ubrania i coś do pisania. Wszystkiego najlepszego!!!

Jestem bezpieczny na drodze w klasach 6

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrownoważonego Transportu uczniowie klas 5 i 6 przygotowali makiety "Jestem bezpieczny na drodze".

Agama w 6b

Na lekcji biologii do klasy 6b przybył nietypowy gość: agama Agata. Mieliśmy nawet okazję ją pogłaskać, choć nie była zadowolona z tego powodu. Jej właściciel Ernest opowiedział nam czym Agata się żywi, jaki prowadzi tryb życia, jak długo żyje i jak o nią należy dbać. Takie lekcje lubimy najbardziej. Bardzo dziękujemy Ernestowi i jego rodzicom za tą niezwykłą niespodziankę.

Koniecznie zobacz film o Agacie i dodaj suba autorowi!

Agama brodata