Dary dla zwierząt ruszyły prosto do gnieźnieńskiego schroniska!

Od 23 września do 7 października w SP 10 trwała akcja charytatywna na rzecz gnieźnieńskiego schroniska z Okazji Światowego Dnia Zwierząt, organizowana przez klasę 3a. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać spore ilości karmy i akcesoriów dla zwierząt. Zebraliśmy, m.in. karmę dla psów i kotów, obroże, zabawki, przysmaki, koce, kołdry, ręczniki, prześcieradła, miski. Dary zostały przekazane schronisku, a w podziękowaniu szkoła otrzymała dyplom.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie!

Dzień Tabliczki Mnożenia w 3B

Dzień Tabliczki Mnożenia w klasie 3B :) dzieciom towarzyszyło duuużo emocji w trakcie matematycznych gier:)

Dzień Chłopca w klasach trzecich

Dnia 2 października, uczniowie klas trzecich, udali się do kina na film, pt. "Angry Birds 2". W ten sposób uczciliśmy przypadający dwa dni wcześniej Dzień Chłopca. Film wszystkim bardzo się spodobał i sprawił dużo radości :)

Akcja charytatywna klasy 3a

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt klasa 3a zorganizowała zbiórkę na rzecz gnieźnieńskiego schroniska dla zwierząt.

Zbieramy:

• karmę dla psów i kotów
  • koce, ręczniki (mogą być używane)
  • akcesoria

Zachęcamy do wspólnej akcji charytatywnej!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zbiórka trwa do 7 października.

Dzień Kropki w klasie 3

Choć Dzień Kropki przypada właśnie dziś, to pierwszaki obchodziły go w miniony piątek. Czas spędziliśmy fantastycznie: nauka alfabetu Braille`a, zabawy przy muzyce z okrągłymi poduchami, oglądanie filmu o powstaniu tego dnia, prace plastyczne z kółek itp. A co najważniejsze wspólne tworzenie miliona kropek....Zapraszamy do oglądania i  podziwiania na łączniku:)