Sentymentalna podróż z Wandą Chotomską

"Sentymentalna podróż z Wandą Chotomską", to projekt edukacyjny, w którym biorą udział uczniowie klas 3A i 3B. Projekt ten, obejmuje realizację różnych działań, w tym udział w konkursie, pt. " Kaligram ortograficzny". Dnia 23.10.2019 w Starym Ratuszu, pięcioro uczniów z naszej szkoły, zmierzyło się z utworami Wandy Chotomskiej i próbowali stworzyć do nich kaligramy. Naszym uczniom niestety nie udało się zająć żadnego miejsca na podium. Zdobyli natomiast kolejne doświadczenie, piękne nagrody oraz dyplomy. Życzymy nieustających chęci w podejmowaniu kolejnych wyzwań!

Święto Dyni w 3a

We wtorek klasa 3a obchodziła Święto Dyni. Uczniowie poznali dynię za pomocą wielu zmysłów, samodzielnie wydrążając i wycinając ją według własnych pomysłów. Praca twórcza, w którą uczniowie bardzo się zaangażowali, przyniosła wiele radości i satysfakcji.

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

Uczniowie klas 2 i 3 rozwijają swoje umiejętności matematyczne na zajęciach pozalekcyjnych. Tym razem dzieci świetnie się bawiły kodując obrazki na macie do kodowania oraz rozwiązując zadania online o różnym stopniu trudności.

Code Week w 3a

Klasa 3a włączyła się w akcję Code Week 2019.