Najlepsi odtwórcy postaci literackich

Przy okazji szkolnej zabawy andrzejkowej swój finał miał konkurs biblioteki i samorządu szkolnego na “Najlepszego odtwórcę postaci literackiej”. Przesłuchania uczestników w czytelni biblioteki oceniało jury w składzie: Ada Łęczycka, Kamila Smuszkiewicz i Maja Zielińska. Swe talenty aktorskie oraz przygotowane kostiumy dzielnie prezentowali uczniowie. I trzeba przyznać, że robili fenomenalne wrażenie. W tej rozgrywce zwycięzcami zostali:
W kategorii: klasy I-III:
I Miejsce - Igor Ciążyński (1B),
II Miejsce - Lusi Nowaczyk (2A),
III Miejsce - Alan Kujawski (2A).

W kategorii: klasy IV-VII:
I Miejsce - Emilia Ratajewska (6A),
II Miejsce - Maja Sekulska (7A),
III Miejsce - Lena Mencel (4A)
Jury przyznało także wyróżnienie, które otrzymali: Zofia Krysińska, Julia Kiedrowska i Nikodem Raczek (4A) za mini przedstawienie “Spóźniony słowik”.
W konkursie wzięło udział łącznie 50 osób. Zatem odtwarzanie postaci to temat, który cieszy się wśród uczniów zainteresowaniem. Uczestnikom gratulujemy odwagi, fantazji i talentów. Dziękujemy także cichym bohaterem tego wydarzenia, czyli rodzicom – gdyby nie wasze wsparcie, z pewnością, cały projekt nie udałby się tak znakomicie.

Zdjęcia z konkursu: Ada Łęczycka

07 grudzień 2023