Świetliczaki przez ostatnie dni pogłębiały swoją wiedzę dotyczącą Azji realizując kolejne, projektowe zadania. Ciężko pracowały i wiele zaskakujących odpowiedzi uzyskały. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z naszych świetlicowych działań.

Świetliczaki rozpoczęły realizację działań jednego z tegorocznych projektów -"Świetliczaki na tropie… kolorów świata". Uczniowie klas drugich i trzecich podczas zajęć zapoznali się z sylwetkami słynnych artystów malarzy, a także wykonali reprodukcję wybranych obrazów. Przy okazji powstały prawdziwe dzieła sztuki.

 

Dla wszystkich panów - tych mniejszych i tych nieco większych - najlepsze życzenia z okazji Waszego święta! Życzy Świetlica Szkolna 
 

28 września Świetliczaki obchodziły Światowy Dzień Jabłka. Obchody tego święta rozpoczęły się od rozmów na temat wyglądu, odmian jabłek i ich znaczenia w naszej codziennej diecie. Dzieci wykonały papierowe owoce, a także wzięły udział w kilku sportowych konkurencjach w jabłkiem w tle.

Informujemy, iż kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można składać w szkole w dniach od 23 sierpnia 2022r. do 29 sierpnia 2022 r. do godziny 15.00.

Formularze kart zgłoszeniowych i oświadczeń wraz z regulaminami dostępne są na stronie internetowej szkoły lub w dyżurce szkoły.

 

regulamin świetlicy (pdf)

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (załącznik nr 1)

oświadczenie o zatrudnieniu (załącznik nr 2)