W zeszłym tygodniu dzieciaki podczas zajęć świetlicowych wspominały minione wakacje oraz obchodziły Dzień Marzyciela. Trochę bujaliśmy w obłokach, troszkę żałowaliśmy kończącego się lata.

W celu zgłoszenia dziecka na zajęcia świetlicowe prosimy o wypełnienie kart zgłoszeniowych, które są do pobrania na stronie internetowej szkoły.

Wypełnione karty należy przekazać wychowawcom klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Karty będą również udostępnione 1 września 2021 r. w dyżurce szkoły skąd będzie można je pobrać i zwrócić wypełnione w tym samym dniu do godziny 13.00.

Zajęcia w świetlicy szkolnej rozpoczynają się 2 września 2021 roku.

regulamin świetlicy (pdf)

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (załącznik nr 1)

oświadczenie o zatrudnieniu (załącznik nr 2)

W kwietniu 2019 roku nasza świetlica zdobyła certyfikat "Świetlica szkolna - przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy".

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei patrzymy w przyszłość. Na rozweselenie pandemicznej rzeczywistości dzieci ze świetlicy SP 10 przygotowały specjalnie dla Państwa mini koncert świąteczny. Uczniowie włożyli dużo serca i ciężko pracowali by osiągnąć efekt i satysfakcję. Niestety nie możemy spotkać się twarzą w twarz, a Państwo nie mogą na żywo obejrzeć występu. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w taki sposób wywołamy pozytywne, świąteczne emocje. Przygotowując występ, mieliśmy okazję poczuć specyficzny świąteczny klimat i dobrze się bawić.
Jeszcze raz życzymy wszystkim wesołych świąt!🎄Pozostajemy przy nadziei, że niebawem będzie nam dane spotkać się w szkole i pokazać Państwu nasze zdolności.

koncerts

Kiedy nie możesz iść do kina, zaproś je w swoje progi. Dzisiaj mieliśmy okazję gościć kino w naszej świetlicy. Rozmowa o kulturze w czasie kwarantanny, ciężka praca i nauka spowodowały, że zapragnęliśmy trochę odpocząć. Relaksowaliśmy się podczas seansu filmowego, obejrzeliśmy wspólnie wybrany film pt. "Harry Potter" i posililiśmy się smacznym popcornem. Po takim relaksie możemy ze zdwojonymi siłami wracać do pracy i nauki.

Szanowni rodzice, drogie dzieci! Z ogromną satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego "Patriotyzm w moim sercu". Jesteśmy pełni podziwu dla kreatywności i pomysłowości uczniów a także staranności jaka została włożona w powstałe prace.

Decyzją komisji nagradzamy następujące dzieci:

Miejsce I - Lena Mencel, klasa 1a
Miejsce II - Albert Cielaczyk, klasa 2a
Miejsce III - Julia Bajer , klasa 3b

Wyróżnione prace:

Wiktoria Strachanowska, klasa 2a
Nadia Łucjan, klasa 2c
Zuzanna Zalaszewska, klasa 2a
Bartosz Walkowski, klasa 1c

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech. Ze względu na naukę zdalną laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody i dyplomy po powrocie do szkół. Życzymy dzieciom powodzenia w kolejnych konkursach i dalszym rozwijaniu swoich pasji. Do wiadomości dołączamy zdjęcia zwycięskich prac.

Z pozdrowieniami
Monika Smenda