Informujemy, iż kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można składać w szkole w dniach od 23 sierpnia 2022r. do 29 sierpnia 2022 r. do godziny 15.00.

Formularze kart zgłoszeniowych i oświadczeń wraz z regulaminami dostępne są na stronie internetowej szkoły lub w dyżurce szkoły.

regulamin świetlicy (pdf)

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (załącznik nr 1)

oświadczenie o zatrudnieniu (załącznik nr 2)

W zeszłym tygodniu dzieciaki podczas zajęć świetlicowych wspominały minione wakacje oraz obchodziły Dzień Marzyciela. Trochę bujaliśmy w obłokach, troszkę żałowaliśmy kończącego się lata.

W kwietniu 2019 roku nasza świetlica zdobyła certyfikat "Świetlica szkolna - przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy".

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei patrzymy w przyszłość. Na rozweselenie pandemicznej rzeczywistości dzieci ze świetlicy SP 10 przygotowały specjalnie dla Państwa mini koncert świąteczny. Uczniowie włożyli dużo serca i ciężko pracowali by osiągnąć efekt i satysfakcję. Niestety nie możemy spotkać się twarzą w twarz, a Państwo nie mogą na żywo obejrzeć występu. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w taki sposób wywołamy pozytywne, świąteczne emocje. Przygotowując występ, mieliśmy okazję poczuć specyficzny świąteczny klimat i dobrze się bawić.
Jeszcze raz życzymy wszystkim wesołych świąt!????Pozostajemy przy nadziei, że niebawem będzie nam dane spotkać się w szkole i pokazać Państwu nasze zdolności.

koncerts