Uczniowie klasy 2 C mieli okazję wziąć pod lupę prąd. Dowiedzieli się skąd bierze się prąd, jak należy się z nim obchodzić i do czego jest wykorzystywany. Zastanawiali się także czy wytworzenie energii elektrycznej z ziemniaka jest możliwe? Oczywiście, że tak. Zobaczcie jak z zadaniem poradziła sobie klasa 2 C.

Odpowiedzi na te i inne pytania szukała klasa 2C🧐
"Wielkie odkrycia w szkolnej ławce" to cykl zajęć realizowanych w naszej klasie. Tym razem sprawdziliśmy dlaczego samoloty latają i wyjaśniliśmy czym jest siła nośna. 🧐😃Kolejny raz zajęcia obfitowały w wiele pytań, ciekawych spostrzeżeń. Największą atrakcją okazała się "latająca puszka" 😁Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszych zajęć.
Klasa 2 C z wychowawcą 😘

Jak skutecznie zapamiętywać czytane książki? Twórcze podejście do tematu przedstawiają Uczniowie klasy 2C, tuż po spotkaniu z książką "Detektyw Pozytywka" 😃