W czasie Drzwi Otwartych w naszej szkole nie mogło zabraknąć przedstawicieli Szkolnego Koła Teatralnego "Maski". Młodzi aktorzy pokazali swoim przyszłym koleżankom i kolegom, jak można przygotować przedstawienie przy użyciu kukiełek. Oczywiście wykorzystane zostały w tym celu fragmenty oraz postacie z "Alicji w Krainie Czarów". Dodatkowo mali Goście mogli wykonać zadania z Alicją (np. labirynt, wyszukiwanie litery A) oraz skosztować pysznych babeczek na uczcie u Szalonego Kapelusznika. Mamy nadzieję, że wśród odwiedzających znajdą się przyszli członkowie koła teatralnego, które działa w naszej szkole od wielu lat. 

Mikołajkowe święto stało się pretekstem do ćwiczeń dramowych na zajęciach szkolnego koła teatralnego "Maski".  Ciekawych pomysłów nie brakowało :)

Młodzi Aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" życzą Wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Młodzi adepci Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" na kolejnych zajęciach ćwiczyli scenki dramowe. Dbali też o to, żeby rozluźnić swoje mięśnie, a szczególnie przeponę. Nie zabrakło również ćwiczeń dykcyjnych. Nie ma to jak dobre przygotowanie warsztatu pracy. 🎭

Moc emocji i ekspresji oraz próby ocenienia swego głosu - to zadania, z którymi na początku mierzą się młodzi aktorzy na zajęciach Szkolnego Koła Teatralnego "Maski".