Mikołajkowe święto stało się pretekstem do ćwiczeń dramowych na zajęciach szkolnego koła teatralnego "Maski".  Ciekawych pomysłów nie brakowało :)

Młodzi Aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" życzą Wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Młodzi adepci Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" na kolejnych zajęciach ćwiczyli scenki dramowe. Dbali też o to, żeby rozluźnić swoje mięśnie, a szczególnie przeponę. Nie zabrakło również ćwiczeń dykcyjnych. Nie ma to jak dobre przygotowanie warsztatu pracy. 🎭

Moc emocji i ekspresji oraz próby ocenienia swego głosu - to zadania, z którymi na początku mierzą się młodzi aktorzy na zajęciach Szkolnego Koła Teatralnego "Maski".

Członkowie Szkolnego Koła Teatralnego "Maski" na różne sposoby starają się wzbogacić swój warsztat. Tym razem przekonali się, że działania aktorskie mogą być połączone z naszą gwarą. A wszystko za sprawą warsztatów gwarowych "Blubrajmy na fyrtlu", przygotowanych w ramach projektu "Partnerstwo dla książki" przy realizacji programu "Laboratorium słowa", prowadzonych przez aktora, popularyzatora gnieźnieńskiej gwary, pana Andrzeja Malickiego. W czasie spotkania młodzi aktorzy nie tylko poznali słowa charakterystyczne dla naszej gwary, ale też mogli wykazać się w scenkach. Bez wątpienia warsztaty były owocne.