Można powiedzieć, że tak niedawno wróciliśmy do szkoły, a już przyszedł czas pożegnań. Dziś rozstali się też na dwa miesiące uczniowie klasy 7b. Mamy nadzieję, że w dobrych nastrojach wrócą we wrześniu, bo przed nimi poważne zadanie - przejmują pałeczkę starszeństwa w szkole. Życzymy im dużo słońca i radości oraz wielu cudownych wrażeń z wakacyjnych podróży..

Może nieco stacjonarnie, ale w dobrych humorach i z małymi niespodziankami uczniowie klasy 7b również swiętowali Dzień Dziecka.

Przy okazji dzisiejszego święta - Dnia Chłopca - męska część klasy 7b w ramach atrakcji wykonywała specjalne zadania. Należało do nich m. in. rysowanie portretu wybranej koleżanki, odegranie sceny z filmu "Titanic", wymienienie ulubionych kolorów dziewcząt, czy też porównywanie ich do księżniczek z bajek Disneya. Niektórzy, jak widać na zdjęciach, początkowo mieli miny nietęgie. Jednak jak się później okazało, wszyscy poradzili sobie z zadaniami doskonale i każdy zasłużył na tytuł CHŁOPAKA "THE BEST"! 🙂

Zgodnie z daną w maju obietnicą, 7a w pocie czoła trenowała 💃🕺. Wchodzimy więc tanecznym krokiem w nowy rok szkolny, Wam też polecamy 😊. Jak dobrze być razem w szkole ❤

Co robi czaszka na boisku? Wyszła na spacer z klasą 7a, a przy okazji pokazała nam swoje prawdziwe oblicze, czyli kości. Poznaliśmy dziś nasz szkielet osiowy. To była fajna ☀️ i zarazem upiorna ☠ lekcja!