We wtorek 16 listopada klasa 7b spędziła czas na warsztatach w Gąsawie. Były wróżby andrzejkowe, legendy o św. Katarzynie i św. Mikołaju, wypiek pierniczków oraz dużo dobrej zabawy. Nad uczniami czuwały p. Fischer i p. Stróżyk.

Dzień Chłopca w 7c jak zwykle bogaty w kreatywne wyzwania, pełen śmiechu i radości. Rozpoczęliśmy wyjściem do kina, a zakończyliśmy upominkami dla naszych drogich panów, którzy rewelacyjnie poradzili sobie z zadaniami wymyślonymi przez koleżanki.

Pysznie i wesoło - tak dziewczyny z 7b zaskoczyły swoich kolegów z klasy. Chyba są zadowoleni :)

Czasami warto spędzić wspólny czas w innym miejscu niż szkoła, tym razem wybraliśmy kino i film p.t. "Czarny młyn".

Udało się nam wyjechać na krótką wycieczkę do Trójmiasta. Jesteśmy juz po gościnie w Gdańsku, a chcemy jeszcze odwiedzić Sopot. Czasu nie mamy dużo, ale wrażeń wystarczająco!