Dzień Patrona 2023

Dzień Patrona 2023 w naszej szkole upłynął w atmosferze kreatywnych działań związanych z Polskimi Noblistami. Uczniowie wykonywali prace plastyczne, m.in. kolaże do wierszy Czesława Miłosza i Wisławy Szymborskiej oraz cytatów Olgi Tokarczuk. W młodszych klasach powstały piękne lapbooki, plakaty i kolorowanki. W każdej klasie pojawiły się gazetki z Patronami Szkoły. Powiększyła się również nasza szkolna galeria fotografii z sobowtórami Polskich Noblistów. Podczas przerw uczniowie brali udział w grze korytarzowej, polegającej do szukaniu zakodowanych zadań związanych z Patronami. Uroczystym punktem dzisiejszego święta był szkolny apel, podczas którego pan dyrektor Robert Andrzejewski wyróżnił najlepszych uczniów szkoły - zdobywców stypendium. Życzenia i gratulacje popłynęły od przewodniczącej Rady Rodziców pani Lidii Kubiatowicz. Wysłuchaliśmy recytacji wierszy Czesława Miłosza w wykonaniu Kingi Gogolik oraz Mai Zielińskiej z klasy 7b. Pogratulowaliśmy również klasom kreatywności podczas działań projektowych.

19 grudzień 2023