Szkolny Klub Wolontariatu zachęca szkolną społeczność do aktywnego udziału w akcjach charytatywnych🙂🙂🙂🙂
Pierwsza to zbiórka nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych organizowana przez Fundację Mam Marzenie. Akcja będzie trwała w szkole do 20 listopada. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Zebrane rzeczy przekażemy Fundacji.

Kolejna akcja to „Wylosuj Anioła”, która polega na napisaniu i wysłaniu kartek ze słowami wsparcia dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. Akcja przeprowadzana jest przez Fundację Gdy Liczy się Czas. Szkolny Klub Wolontariatu proponuje, by chętni uczniowie napisali kartki ze słowami pocieszenia oraz życzeniami świątecznymi. Czekamy na wasze listy do 10 grudnia.

Ostatnia akcja to zbiórka skrawków kolorowych materiałów, które zostaną wykorzystane na zajęciach plastyczno-terapeutycznych w Centrum Aktywności Społecznej LARGO.

Dla klas, które zbiorą najwięcej maskotek oraz napiszą najwięcej kartek Szkolny Klub Wolontariatu przewiduje ciekawe nagrody. Jeśli macie pytania dotyczące akcji odpowiedzi udzielą Wam opiekunowie SKW – panie Karolina Czajkowska i Anna Wawrzyniak.

Liczymy na Wasze zaangażowanie!!!👍👍👍👍


PAMIĘTAJCIE!!!! POMAGANIE JEST FAJNE!!!!💙💚💛🧡💜